Contact

Heeft u nog vragen?

Heeft u nog vragen?
  • Verkoop Buitendienst

    Michel Prins | Account Manager
    mprins@euregio-steen.nl
    +31 (0)6 51 75 79 19

    Sjoerd H.J. Verver | Export Manager
    sverver@euregio-steen.nl
    +31 (0)6 53 22 95 62

    Coen G.J. Verver | Managing Director
    cverver@euregio-steen.nl
    +31 (0)6 30 40 46 20

  • Administratie

    Louise L.E. Peters-Verver | Financial Manager
    lpeters@euregio-steen.nl
    +31 (0)6 51 76 30 24

  • Planning & logistiek

    Nardy M Ruis | Internal Sales
    nruis@euregio-steen.nl
    +31 (0)74 24 28 877

  • Monstervoorziening

    René H.A. Haarhuis
    rhaarhuis@euregio-steen.nl
    +31 (0)74 24 28 877

 

Topaasstraat 35, 7554 TJ  Hengelo
t  +31 (0)74 242 88 77
info@euregio-steen.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.30 uur
Zaterdag op afspraak

 

Plan uw route

Heeft u nog vragen?