“Laat u voor uw project inspireren
in onze showroom. Ook bent u
van harte welkom met uw opdrachtgever of architect bij
ons in de showroom voor overleg. Maak geheel vrijblijvend een afspraak en wij helpen u graag verder”

- Elise Smelt

Maak een afspraak

Onze kennis is onze kracht. Daarom nodigen we u in onze showroom van harte uit voor een persoonlijke beleving van onze expertise. Maak dus een afspraak, zodat we alle tijd hebben voor het maken van een weloverwogen keuze. En desgewenst neemt u uw opdrachtgever of architect mee. Onder deskundige begeleiding van onze ervaren professionals maken we u wegwijs in onze mogelijkheden. We kijken daarbij ook verder dan alleen de ‘look en feel’ van de steen en belichten bovenal ook de bouwtechnische aspecten. Want onze ervaring verzekert u van de beste keuze.

En heeft u geen tijd voor een bezoek? Dan komen wij graag naar u toe met een aantal passende suggesties.

WIJ HELPEN U GRAAG

Verkoop Buitendienst

Michel Prins
Account Manager
mprins@euregio-steen.nl
+31 (0)6 51 75 79 19

Coen G.J. Verver
Directeur
cverver@euregio-steen.nl
+31 (0)6 30 40 46 20

Planning & logistiek

Nardy M. Ruis
Verkoop binnendienst
nruis@euregio-steen.nl
+31 (0)74 24 28 877

Martin Swensson
Verkoop binnendienst

mswensson@euregio-steen.nl
+31 (0)74 24 28 877

Administratie

Louise L.E. Peters-Verver
Financial Manager
lpeters@euregio-steen.nl
+31 (0)74 24 28 877

Daniëlle Verver-Blok
Administratie
dverver@euregio-steen.nl
+31 (0)74 24 28 877

Monstervoorziening

René H.A. Haarhuis
Algemeen medewerker
rhaarhuis@euregio-steen.nl
+31 (0)74 24 28 877

Bezoek ons

Adres
Topaasstraat 35, 7554 TJ Hengelo (Ov.)
+31 (0)74 242 88 77
info@euregio-steen.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van:
08.00 tot 17.00 uur of op afspraak
Zaterdag op afspraak

Routebeschrijving